Klub ▶ Strzelnica


Strzelnica użytkowana przez KS "Feniks" posiada dwie osie każda na osiem stanowisk do strzelania z broni krótkiej i długiej z możliwością ustawiania tarcz w odległości od 10 do 50 metrów.Strzelnica posiada atest zezwalający na prowadzenie treningów i zawodów strzeleckich z broni bocznego i centralnego zapłonu o kalibrze do 11,43 mm ( 0,45 cala).

Korzystanie ze strzelnicy dostępne jest tylko dla członków klubu Feniks (zapisy).Korzystanie ze strzelnicy dla członków klubu po wcześniejszym umówieniu się (tel. + 48 693 109 175).Osoby należące do Klubu, a nie posiadające Patentu Strzeleckiego, muszą korzystać ze strzelnicy pod nadzorem obsługi. Członkowie Klubu Feniks, mogą strzelać sami, korzystając z broni i amunicji własnej lub klubowej.
Wszyscy muszą zapoznać się i przestrzegać przepisów bezpieczeństwa na strzelnicy oraz regulaminów strzelnicy.Strzelnica położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Jest więc idealnym miejscem do organizowania zawodów, pikników, imprez integracyjnych dla pracowników firm i instytucji oraz imprez strzeleckich zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.Proponujemy strzelanie z broni krótkiej i długiej, pneumatycznej oraz bocznego i centralnego zapłonu. Na strzelnicy można organizować wszelkie imprezy strzleckie zgodne z obowiązującymi przepisami PZSS.

Zapraszamy.